Twój zespół profesjonalistów

Jesteśmy po to, by pomagać Ci dokonywać najlepszych motoryzacyjnych wyborów.

Kontakt

Angażujemy się od lat

DOŚWIADCZENIE

W ciągu ostatnich dwóch dekad udało nam się zbudować zespół złożony z niezwykle zaangażowanych w pracę ludzi. Większość naszego teamu pracuje w KIA GAM od dłuższego czasu, niektórzy nawet od samego początku. To daje nam ogromną siłę i przewagę na rynku, który słynie z wysokiej rotacji pracowników.

My trzymamy się razem i dzięki temu możemy skupiać się na tym, co najważniejsze: na zdobywaniu doświadczenia i profesjonalnej obsłudze naszych klientów. Ci lubią do nas powracać i polecać nas innym. Wiedzą, że mogą nam zaufać i nawiązać z nami dłuższą relację. Często wybierają numer do naszego specjalisty, z którym już wcześniej dobrze im się współpracowało.

KIA STONIC WERSJA XL

Znamy produkt i potrzeby klientów

WIEDZA

Długoletnia i niezwykle bliska współpraca z KIA Motors Polska pozwoliła nam nie tylko doskonale poznać produkty i ofertę KIA, ale również zdobyć cenną wiedzę na temat tego, jak działa rynek motoryzacyjny w Polsce i na świecie. Wyjątkowa sieć kontaktów branżowych pomaga nam działać jeszcze sprawniej i bardziej skutecznie.

Blisko 20-letnia praktyka sprawiła również, że zyskaliśmy głęboką wiedzą na temat potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki temu na co dzień jesteśmy w stanie doskonale doradzać nie tylko w kwestii oferty i produktów KIA, ale również w dziedzinach takich, jak finanse, ubezpieczenia czy serwisowanie.

Wspieramy kompleksowo

PROFESJONALIZM

Jesteśmy zespołem profesjonalistów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Dzięki temu potrafimy sprawnie przeprowadzić klienta przez cały proces wyboru, zakupu i użytkowania auta.

Dział sprzedaży tworzą u nas dedykowani handlowcy, doradcy ubezpieczeniowi, a także osoby zajmujące się leasingiem i wynajmem długoterminowym. Nad stanem technicznym pojazdów czuwają doświadczeni fachowcy z działu serwisu, a wyjątkowych sytuacjach auta przechwytują również specjaliści z naszego Centrum Likwidacji Szkód. Jako jeden z niewielu salonów na Dolnym Śląsku posiadamy również niezwykle sprawnie funkcjonujący dział rozliczania gwarancji. To tam troszczymy się o formalności związane z wyjątkowym, bo 7-letnim, okresem gwarancji KIA.

Kontakt