Niezawodny
autoryzowany serwis KIA

Działamy na rynku od 1996 roku. Prawie od samego początku specjalizujemy się przede wszystkim w markach samochodów produkcji koreańskiej i japońskiej.

Kia Gam

Dlaczego warto współpracować z autoryzowanym serwisem KIA?

  • Korzystamy z oryginalnych części oraz akcesoriów, zapewniając kierowcom komfort i duże bezpieczeństwo prowadzenia samochodu, a przy okazji redukując także negatywny wpływ pojazdów spalinowych na ekosystem.
  • Nasz serwis KIA dysponuje najnowszym wyposażeniem i narzędziami, umożliwiającymi niezwykle wydajną obsługę samochodów marki KIA.
  • Dostęp do wszelkiego rodzaju szczegółowych i aktualnych informacji odnośnie procedur związanych z naprawą, konserwacją czy obsługą pojazdów posiada wyłącznie autoryzowany KIA serwis.
  • Posiadamy specjalistyczny i wysoce wykwalifikowany personel, który regularnie przechodzi szkolenia w ramach realizowania polityki zarządzonej przez firmę KIA Motors.

Długołęka

Godziny otwarcia Serwisu:

pn-pt 7.30-18.00

sob 9.00-13.00

T: 71 352 84 70

E: serwis.gam@kiamotors.pl

Lubin

Godziny otwarcia Serwisu:

pn-pt 8.00-18.00

sob 8.00-14.00

T: 76 759 20 71

E: serwis.gamlubin@kiamotors.pl

20 lat doświadczenia

O naszym serwisie

Firma GAM – autoryzowany serwis KIA Motors – działa na rynku od 1996 roku. Prawie od samego początku specjalizujemy się przede wszystkim w markach samochodów produkcji koreańskiej i japońskiej. Od prawie 17 lat czynnie funkcjonujemy w formie oficjalnego serwisu KIA, a od 14 lat sprzedajemy również ich samochody jako autoryzowany dealer. Aktualnie koncern udziela naszemu serwisowi KIA kompletną autoryzację zarówno na usługi serwisowe, jak i dystrybucję samochodów oraz części ich marki.

Do chwili obecnej, dzięki fachowemu prowadzeniu naszych salonów i serwisów KIA, otrzymaliśmy liczne nagrody przyznawane za prezentowanie najwyższego poziomu obsługi oraz pełnego profesjonalizmu przy wykonywaniu obowiązków. Najważniejsze wyróżnienia to m.in. nagroda Platinium Dealer, otrzymana od KIA Motors w 2012 roku oraz Platinium Prestige Dealer przyznane nam rok później.

W przypadku każdej awarii samochodu, warto zdecydować się na KIA serwis Wrocław czy Dolny Śląsk nie posiadają na całym swoim obszarze większego czy bardziej doświadczonego autoryzowanego przedstawiciela firmy KIA Motors. Zapewniamy, że nasze długoletnie doświadczenie oraz wielokrotnie nagradzane za wysoki standard usługi stanowią dla klientów gwarancję bezpieczeństwa, kompleksowości w rozwiązywaniu problemów oraz satysfakcji.

Dowiedz się więcej

Profesjonalizm

Dlaczego GAM?

Komfort i wydajność jazdy ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. W związku z tym faktem, przy wyborze właściwej firmy serwisowej, warto przede wszystkim brać pod uwagę jej profesjonalizm i doświadczenie. Naprawa, przegląd czy konserwacja samochodu to zadania niezwykle odpowiedzialne, od których może zależeć życie oraz zdrowie kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu. W tej kwestii należy sugerować się zatem nie tylko atrakcyjnością cen, ale przede wszystkim fachowością usług wykonywanych przez dany warsztat lub serwis.

Mogą być Państwo pewni, że współpraca z naszym serwisem KIA to najwyższą jakość napraw i diagnostyki, bezpieczeństwo jazdy oraz gwarancja, że podczas konserwacji samochodu wykorzystane zostaną wyłącznie sprawdzone i niezawodne części. Dodatkowo wszelkie zlecone nam zadania wykonujemy niezwykle sprawnie, bardzo solidnie i w możliwe najkrótszym terminie, a na czas dokonywania kontroli lub naprawy możemy udostępnić pojazd zastępczy. Dzięki regularnym szkoleniom, załoga naszego serwisu KIA zawsze prezentuje najwyższy standard zarówno w kwestiach sprawdzania stanu pojazdów, jaki i w zakresie mechaniki czy lakiernictwa.

Jeśli od serwisu lub warsztatu samochodowego oczekują Państwo pełnego profesjonalizmu i wykwalifikowanego personelu, trafili Państwo w odpowiednie miejsce. Zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez GAM – autoryzowany serwis KIA.

Kontakt