GAM Dealer Kia Długołęka - Zumi
GAM Dealer Kia Długołęka - Youtube
GAM Dealer Kia Długołęka - Google+
GAM Dealer Kia Długołęka - Facebook

Dealer Kia Wrocław / Długołęka

Kia Stinger najlepszą flotową limuzyną premium w Plebiscycie Fleet Awards Polska 2018.

Polscy fleet managerowie wskazali najlepsze samochody do firm, najlepsze usługi flotowe i produkty dedykowane branży B2B. Plebiscyt Fleet Awards Polska od ponad 10 lat wskazuje, doradza i ukierunkowuje tysiące fleet managerów z całej Polski. Nie inaczej było w tym roku – kolejna edycja kluczowego dla polskiej branży flotowej konkursu dobiegła właśnie końca i poznaliśmy laureatów oraz liderów. W kategorii „najlepsza flotowa limuzyna premium” zwyciężyła Kia Stinger.
Siła zakupowa polskiej branży flotowej, leasingowej i biznesowej z roku na rok rośnie w dwucyfrowym tempie. Obecnie w Polsce ponad 65% wszystkich nowych rejestracji dokonywanych jest na podmioty gospodarcze. Klienci flotowi stanowią trzon sprzedaży nowych samochodów w naszym kraju, i to właśnie wyrazem opinii tej grupy konsumenckiej jest Plebiscyt Fleet Awards Polska. Kia Stinger jako laureat Plebiscytu może tytułować się mianem „najlepszego samochodu flotowego” w kategorii „najlepsza flotowa limuzyna premium”.

Kia Stinger najlepszą flotową limuzyną.
 
Osobami decydującymi o tym kto finalnie został laureatem w poszczególnych kategoriach byli klienci biznesowi, zarządcy flot, właściciele przedsiębiorstw, osoby bezpośrednio odpowiadające
za politykę zakupową w firmach oraz firmy z sektora MŚP.

Kia Stinger najlepszą flotową limuzyną premium
 
Plebiscyt Fleet Awards Polska składa się zasadniczo z dwóch części – jest to głosowanie internetowe oraz Wielki Test Flotowy. W pierwszym etapie plebiscytu głosy oddało blisko 20 000 osób odpowiedzialnych za zapewnienie sprawnego rozwoju swoich firm na różnym szczeblu decyzyjności. 55% głosów oddali fleet managerowie, 45% - przedsiębiorcy. W etapie drugim, czyli podczas Wielkiego Testu Flotowego udział wzięło 318 jurorów, w rolę których wcielili się bezpośrednio sami fleet managerowie. Ocenili oni i porównali ze sobą ponad 130 nominowanych pojazdów. Składową oceny była również wartość rezydualna danego modelu szacowana od wielu lat przez Info-Eksperta.
 


Organizatorzy Plebiscytu: magazyn Flota oraz magazynie MŚP Biznes.


źródło: www.kia.com