GAM Dealer Kia Długołęka - Zumi
GAM Dealer Kia Długołęka - Youtube
GAM Dealer Kia Długołęka - Google+
GAM Dealer Kia Długołęka - Facebook

Dealer Kia Wrocław / Długołęka

Aktualności

KIA Stinger - Światowy debiut podczas North American International Auto Show w Detroit.

Dodano: 2017-01-13
Okazały sportowy sedan otwiera nowy rozdział dla marki Kia. Czytaj więcej »

Zdjęcia Nowej KIA Picanto zostały ujawnione.

Dodano: 2017-01-04
Nowa KIA Picanto otrzymała młodzieżowy i energetyczny design. charakteryzuje się jeszcze bardziej asertywną osobowością kompaktowego auta segmentu ‘A’. Pierwsza oficjalna prezentacja na Genewskim Salonie Samochodowym 2017. Czytaj więcej »

Zapowiedź nowej Kia Picanto 2017

Dodano: 2016-12-22
Całkowicie Nowa Kia Picanto już niedługo ujrzy światło dzienne. Koreański producent jest przekonany, że jeden z najlepiej sprzedających się modeli na rynku globalnym jeszcze bardziej pomiesza szyki innym graczom w segmencie „A”. Czytaj więcej »

Nowa Kia Optima Plug-In Hybrid znamy cenę

Dodano: 2016-11-28
Optima w wersji hybrydowej typu plug-in to pierwszy pojazd tego typu w historii Kia Motors Corporation. Samochód trafił właśnie do sprzedaży w Polsce a jego cena została ustalona na poziomie 164 900 zł, za bogato wyposażoną wersję XL. Optima z innowacyjnym napędem PHEV uzupełnia ofertę marki Kia w segmencie aut klasy średniej oraz gamę samochodów koreańskiego producenta, które charakteryzują się bardzo niską emisją szkodliwych substancji oraz dwutlenku węgla. Czytaj więcej »

Kia Sportage uznana za najlepszego kompaktowego SUVa w plebiscycie „Złota Kierownica 2016”

Dodano: 2016-11-21
Kia Sportage zdobyła jedno z najcenniejszych wyróżnień w branży motoryzacyjnej – nagrodę Złotej Kierownicy 2016. W tym roku o zwycięstwo walczyło aż 36 modeli w 6 kategoriach. Dzięki głosom oddanym przez czytelników tygodnika „Auto Świat”, który jest organizatorem polskiej edycji plebiscytu, Kia Sportage znalazła się na najwyższym miejscu na podium i została samochodem roku w kategorii „Kompaktowe SUVy” Czytaj więcej »
Strona: pierwsza ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ostatnia