GAM Dealer Kia Długołęka - Zumi
GAM Dealer Kia Długołęka - Youtube
GAM Dealer Kia Długołęka - Google+
GAM Dealer Kia Długołęka - Facebook

Dealer Kia Wrocław / Długołęka

Aktualności

Fabryka Kia w stanie Georgia świętuje produkcję milionowego Sorento

Dodano: 2017-05-05
Fabryka Kia w amerykańskiej Georgii świętuje produkcję milionowego Sorento. Jubileuszowy egzemplarz to auto w najbogatszej specyfikacji w kolorze białej perły, które przez kilka najbliższych tygodni będzie eksponowane na największym na świecie międzynarodowym lotnisku Hartsfield-Jackson w Atlancie. Czytaj więcej »

Red Dot Awards 2017

Dodano: 2017-04-10
KIA otrzymała aż trzy wyróżnienia za design Optimy Kombi, Niro oraz Rio, w prestiżowym Red Dot Awards 2017. Otrzymała również nagrodę "Best of the Best" dla Optimy Kombi! Czytaj więcej »

Poznań Motor Show 2017

Dodano: 2017-03-22
Polska premiera Kia Stinger i nowej Kia Picanto podczas poznańskiej wystawy Motor Show 2017. Czytaj więcej »

Nowa Kia Picanto wyznacza nowe standardy

Dodano: 2017-03-07
Nowa KIA Picanto zadebiutowała podczas salonu samochodowego w Genewie. Picanto charakteryzuje się wyrazistym wyglądem który uzupełniony jest nowocześnie urządzoną kabiną z dużym ekranem dotykowym. Nowe Picanto oferuje integrację smartfonów – z system Android i marki Apple, Picanto nowej generacji zapewnia lepiej wyciszone i bardziej przestronne wnętrze, a także bagażnik o największej pojemności w tej klasie aut. Nowa Picanto otrzymała bardziej wytrzymałe nadwozie i nowoczesne systemy bezpieczeństwa z autonomicznym układem wspomagania awaryjnego hamowania. Posiada również większą precyzję prowadzenia, dzięki systemowi Torque Vectoring, dotychczas stosowanemu wyłącznie w droższych autach. Czytaj więcej »

4 premiery KIA w Genewie

Dodano: 2017-03-07
W tym roku w Genewie przedstawione zostaną cztery nowości marki KIA, czyli Stinger –pierwszy Gran Turismo w historii marki Kia, nowa Picanto, która do sprzedaży trafi już na początku drugiego kwartału 2017 roku. Zadebiutuje również Niro i Optima kombi w wersji hybrydowej typu plug-in. Czytaj więcej »
Strona: pierwsza ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ostatnia