GAM Dealer Kia Długołęka - Zumi
GAM Dealer Kia Długołęka - Youtube
GAM Dealer Kia Długołęka - Google+
GAM Dealer Kia Długołęka - Facebook

Dealer Kia Wrocław / Długołęka

Aktualności

Kia prezentuje Sportage po liftingu z zespołem napędowym typu „mild hybrid” i nowymi systemami.

Dodano: 2018-05-23
Kia Motors zaprezentowała dzisiaj odświeżony model Sportage. Do europejskiego i światowego bestsellera marki Kia wprowadzono liczne ulepszenia – między innymi nowy design nadwozia i wnętrza, nowe systemy multimedialne, nowe układy zwiększające bezpieczeństwo oraz nowe silniki, z których wszystkie spełniają przyszłe normy emisji spalin. Czytaj więcej »

Rekordowy pierwszy kwartał pod względem sprzedaży dla Kia Motors.

Dodano: 2018-04-23
Kia Motors nie miała w swojej historii w Europie tak dobrego kwartału jak pierwszy w 2018 roku i tak dobrego miesiąca jak marzec. Wzrost sprzedaży to zasługa nie tylko zwiększonego popytu na modele hybrydowe i elektryczne, ale również wzrostu dostaw nowego Picanto oraz świetnego debiutu Stonica. Czytaj więcej »

Kia Stinger samochodem roku Wirtualnej Polski.

Dodano: 2018-04-10
Kia Stinger zdobyła tytuł Samochodu Roku 2017 w plebiscycie zorganizowanym przez redakcję Wirtualnej Polski. Koreańskie Gran Turismo zwyciężyło także w kategorii „Samochód na wielką podróż we dwoje”. Czytaj więcej »

Red Dot Awards 2018: kolejny sukces designu w wydaniu aut marki Kia

Dodano: 2018-04-09
Kia ponownie zdobywa trzy nagrody za design swoich aut. Tym razem w prestiżowym konkursie Red Dot Design. Czytaj więcej »

Kia Motors sprzedała na świecie już 5 milionów sztuk modelu Sportage.

Dodano: 2018-03-19
- Wyjątkowy wynik sprzedaży zbiega się z 25-leciem modelu Sportage - Kia Sportage, jako concept car miejskiego SUV-a, debiutowała już w 1991 roku - Sportage to bestsellerowy model marki Kia w latach 2016 i 2017 - Sukces obecnej generacji modelu Sportage – milion sprzedanych egzemplarzy w zaledwie 29 miesięcy od rynkowego debiutu Czytaj więcej »
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ostatnia